MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Laptop Yedek Parça

Msi Laptop Yedek Parça

Msi Laptop Yedek Parça : Laptop ve notebook bilgisayarlarda yedek parçaların önemi oldukça büyüktür. zira bu cihazlar içinde bulunan parçaların bir çoğu değişim yolu ile tamir edilebilir, bazı parçalar vardır kesinlikle bu parçaların onarımı yapılamamaktadır. Yedek parçanın önemi markalar arasında da oldukça önemlidir. Bir cihazın parça değişimi birebir aynı marka ile yapılması gereklidir. Msi teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize yedek parça satışı ve montajı yapmaktayız. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda anakart arızaları tamir edilmeden değişimi yapılabilen parçalardır. Değişim sonrasında iyileştirilebilen bu parça yapılan tamir çeşitleri arasında en fazla masraf çıkartan çeşitlerinde yer almaktadır. Notebook bilgisayarlarda ve laptop bilgisayarlarda anakart parçası hemen takılıp çıkartılabilecek bir parça değildir. Bu parçanın montajı için mutlaka servis hizmeti veren bir kurumdan destek alınması gereklidir. Anakart arızalarında arızanın anlaşılabilmesi için bile uzman bir kişinin gözlemleme yapmasına ihtiyaç vardır. Anakart değişimi yapıldığında hangi markada bir cihaz kullanılıyor ise o markada bir anakart ile eski anakartın değişim yapılması gerekir.

Her anakartı her bilgisayara kullanmak uygun değildir. Birebir aynı olması gereken anakartların değeri laptop ve notebook bilgisayarlarda oldukça büyüktür. Zira bu parça tüm cihazın iç parçalarının bir birine bağlantıda olmasını sağlayan bir parçadır. Msi Laptop Yedek Parça satışı yapan firmamızdan bir çok marka için anakart alma imkanınız bulunmaktadır. Tüm anakart çeşitlerimiz garanti kapsamı altındadır. Aynı marka ve modelde seçilmesi gereken anakartlar bozulduklarında mutlaka servis hizmeti almak gereklidir. Servis hizmeti aşaması için çok iyi seçim yapılmalıdır. Kesinlikle cihazlar servis hizmeti vermeyen hatta başka cihazların tamirini yapan kişilere teslim edilmemelidir. Bunun nedeni laptop ve notebook tarzı cihazların kullanımlarının ve tamirlerinin çok hassas bir şekilde yapılmasıdır. Hassas bir şekilde yapılmayan tamirler sonrasında bu cihazlar çok daha büyük hasarlar açarak daha yüksek maliyetli arızalara neden olabilir. Msi teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz tüm hizmetler sonrasında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..