MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Notebook Servisi

Msi Notebook Servisi

Msi Notebook Servisi ; Her evin, her işyerinin kısaca her yaşam alanının olmazsa olmazları haline gelen dijital ve elektronik cihazlardan notebook ve laptop tipi bilgisayarlar artık bilgisayar olarak kullanımı en çok tercih edilen cihazlar haline gelmiştir. Bu cihazların kullanımının diğer bilgisayar türlerine göre daha fazla yapılması cihazların taşınabilir olmasıdır. Taşınabilir olan bu cihazlar isteğe bağlı olarak parklarda, okullarda, otobüste ve dış alanların tümünde kullanılmaya müsaittir. Notebook ve laptop cihazların bu özelliği çoğu zaman cihazların arızalanmasına da neden olabilmektedir. Cihazlar kullanıcıları tarafından yere düşürüldüğünde cihazlarda bir takım kırılan parçaların değişiminin yapılması gereklidir. Genellikle ekran kırıkları, şarj yeri kırıkları, batarya kapak kırılmaları, menteşe kırılmaları ve üst kapak kırılmaları cihazların kullanıcıları tarafından yere düşürülmesi sonrasında oluşmaktadır. Dizüstü bilgisayarlarda Msi yedek parça servisi olarak hizmet veren firmamız tüm cihaz türlerinizin parça değişimini yaparak bilgisayarlarınızı iyileştirmektedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım, notebook onarım işlemleri tarafımızca yapılan tamir ve bakım işlemleri arasındadır.

Servis Hizmetlerimiz

Anakart arıza giderme, işlemci arıza giderme, chipset arıza giderme, görüntü arıza giderme, bağdaştırıcı ayarları düzenleme, ekran kartı değişimi, bios ayarlarının yapılması, ekran kartı arıza giderme, lcd kırık ekran değişimi, menteşe değişimi, kapak değişimi, kasa değişimi ve sıvı teması arızaları vermiş olduğumuz tamir hizmetlerimiz arasındadır. Msi servisleri olarak saymış olduğumuz bu tamir işlemleri oluşmadan bilgisayarların aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması cihazların kullanım ömrünün uzamasını sağlayabilir. Cihazların kullanım ömrünü uzatmak için bir diğer dikkatli davranılması gereken konu ise cihazların kesinlikle sıvılar ile temas etmemesini sağlamaktır. Çoğu bilgisayar arızası cihazların üzerine dökülen su ayran ve kola gibi içeceklerin iç kısımlarına nüfuz etmesi ile oluşan arıza çeşitleridir. Msi servis olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz çerçevesinde her bir bilgisayar bizler tarafından garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Kargo ile kapınıza kadar ulaştırılan bilgisayarlarınız kullanıma sunulduktan sonra her bir yedek parça tarafımızca garanti kapsamı altına alınmaktadır. Bilgisayar bakımları her zaman tüm arızaların engellenebilmesini sağlamaktadır.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..