MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Orjinal Aksesuar

Msi Orjinal Aksesuar

Msi Orijinal Aksesuar : Laptop ve notebook bilgisayarlarda aksesuarlarının orijinal olmasının önemi büyüktür. aksesuar denildiğinde şarj aletleri, bataryalar, taşıma çantaları ve çeşitli farklılıkta kablolar akla gelmektedir. Bu aksesuarlar laptop ve notebook kullanımında olmazsa olmazlardandır. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte bir çok marka çeşitli modeller üreterek piyasaya sürmektedir. Bu cihazlarda taşınabilir olması bir çok kullanıcıya masaüstü cihazlardan çok daha fazla bu cihazları kullanılabilir kılmaktadır. Taşınabilir olması ne kadar cazip görünse de bu cihazlarda taşınabilirlilik bazı süreçlerde dezavantaj da olabilmektedir. Cihazlarda sıvı teması olması ve cihazların elden düşürülerek arızalandırılması laptop ve notebook çeşitleri için dezavantaj olarak sayılabilir. Msi Orijinal Aksesuar satışı internet sitemizde yapılmaktadır. Cihazlarınızın sıklıkla arıza çıkartmaması için Msi servisi olarak cihazlarınızı her altı ayda bir uzman bir servis elemanına bakıma götürmeniz tarafımızca tavsiye edilmektedir. Cihazların sıklıkla bakıma tabi tutulması laptop ve notebook içeriğinde bulunan verilere zarar gelmemesini de sağlamaktadır. Verilerin kayıpları çoğu kişi için büyük zararlara neden olabildiğinden iş için kullanılan cihazlar daha çok takipte tutulması gerekir. Küçük bir arızada bile iş laptop ve notebookları mutlaka hemen servise götürülmelidir.

Msi teknik servisi olarak düşmeye bağlı olarak laptop ve notebook tipi cihazların bir çok arızalar da gösterdiğini söyleyebiliriz. Düşmeye bağlı olarak çıkan arızalar genellikle üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları, batarya arızaları, şarj yeri arızaları ve ekran kırıkları olarak sayılabilir. Bu arızaların laptop ve notebook tipi cihazlarda görülmemesi için mutlaka cihazlar taşıma esnasında laptop ve notebook cihazlar için üretilmiş olan çantalar içinde taşınması gerekir. Laptop ve notebook çantaları içinde taşınırken düştüklerinde çanta içinde bulunan koruyucu parçalar cihazın ya çok az hasarla düşmeyi atlatmasına veya hiç arızalanmadan bu düşmeden kurtulabileceğini göstermektedir. Laptop ve notebook bilgisayarlar bakımları için olsun arızalarının giderilmesi için olsun mutlaka servis bilgisi olan kişilere teslim edilmesi gerekir. Aksi takdirde bu cihazların arızaları bilinçsiz bir şekilde yapılırsa çok daha büyük arızalar ile laptop ve notebook sahipleri karşı karşıya kalabilir. Tüm cihaz tamirleri tarafımızca garanti kapsamı altında yapılmaktadır.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..