MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Servis Destek

Msi Servis Destek

Msi Servis Destek : Güçlenen teknoloji her geçen gün çok daha gelişmiş olan bilgisayarları kullanmamızı sağlıyor. Güçlü donanım ile üretilen bu cihazlar çok daha uzun süre sağlam bir şekilde kullanılabiliyor. Teknolojinin gelişiminin hızlı olması günümüzde taşınabilir bilgisayarların kullanılmasını sağlamaya başladı. Bu cihazlar sıklıkla kendiliğinden arıza çıkartmasalar bile cihazların taşıma esnasında yere düşürülerek arızalarının çokça olduğu görülebiliyor. Çok arıza çıkartması istenmeyen bu cihazları laptop ve notebook tipi cihazlar için üretilmiş olan çantalar içinde taşımak çok daha uygun görülüyor. Cihazların arıza çıkartmasındaki bir diğer neden ise cihazların sıvı ile temasının olması. Sıvı teması olan cihazlar hızlı bir şekilde anakart arızaları, işlemci arızaları, şarj yeri arızaları ve batarya arızaları oluşturabiliyor. Msi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize cihazlarınızın yere düşmesi sonucu oluşan arızaların giderilmesinde destek vermekteyiz. Cihazlarınızın uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka cihazlarınızı yılda iki kez olmak üzere bakıma tabi tutulmasını sağlayınız. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlar iç parça arızaları göstermiyor. Eğitimli servis elamanları tarafından yapılmasını sağladığınız tüm cihaz tamirleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Msi teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize bir çok hizmeti bir arada vermekteyiz. Arızalarınız her ne hususta olmuş ise bizlerden destek alabilirsiniz. Msi Servis olarak siz müşterilerimiz için; ekran kartı arızası onarımı, sıvı teması arızası onarımı, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası onarımı, ekran menteşe değişimi, klavye değişimi, hoparlör değişimi, hiç açılmama problemi onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası onarımı, kulaklık çıkışı arızası onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, internete girmiyor problemi çözümü, ekran ışığı zayıflığı onarımı, atma arızası onarımı, hard disk bozulması problemi tamiri, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, format işlemleri, adaptör onarımı, anakart onarımı, ses arızası onarımı, ekran arızası onarımı, LCD panel arızası onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı, hard disk arızası onarımı ve ram arızası onarımı  hizmetleri vermekteyiz.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..