MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Servis İstanbul

Msi Servis İstanbul

Msi Servis İstanbul ; Artık günümüzde bilgisayarlarımız kendi parçalarımız haline gelmiştir. Evimizde, işyerimizde okullarda hatta tüm dış alanlarda bile kullanılabilen laptop ve notebook bilgisayarlar her yaştan kişi tarafından kullanılmaktadır. Çocuklarda oyun oynamak, yetişkinlerde görevlerini yapmak veya ders çalışmak gibi işlemler için notebook ve laptop kullanımı yapılmaktadır. Bu cihazlar masaüstü cihazlardan daha fazla kullanılır hale gelmiştir. Bunun nedeni bu cihazların taşınabilir olmasıdır. Her alanda kullanabilmek için özel çantalar içinde evden işe, işten eve taşımak bu cihazları oldukça kolaydır. Notebook ve laptop tipi cihazlar taşınabildiği gibi arızalarını da bu taşıma esnasında kullanıcılarının yere düşürerek oluşturması kolay hale gelmektedir. Yere düşerek arıza yapan cihazlarda genellikle kasa kırıkları, ekran kırıkları, anakart arızaları ve şarj yeri kırıkları gözlemlenebilir. Daha şiddetli bir şekilde yere düştüğünde cihazlarda klavye kırıkları ve iç kısımda bulunan paça kırıkları da oluşabilir. Msi yedek parça satışı yapan bir firma olarak notebook ve laptoplarda parça değişimi yaparak iyileştirme hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Veri Kayıpları

Bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu arıza çeşitleri veri kayıplarına neden olabilecek arıza çeşitleridir. Veri kayıplarına neden olmamak ve cihazların sıklıkla arıza yapmaması için Msi servisi olarak bilgisayar kullanıcılarına cihazlarını aralıklı süreçlerde bakım yaptırmalarını önermekteyiz. Her bir dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi masaüstü bilgisayarlarda, notebook bilgisayarlarda ve laptop bilgisayarlarda da bakımlar cihazların her zaman çok daha rahat kullanılmasını sağladığı gibi kullanım ömrünün de uzamasını sağlamaktadır. Msi servis hizmeti veren firmamız notebook ve laptop bakımları sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süreci sunmaktadır. Yapılan bakımlar sonrasında cihazların kullanım ömrünün oldukça fazla uzadığı gibi, cihazların daha hızlı çalıştığı ve daha sonradan veri kaybına neden olabilecek arızalar oluşturmadığı da gözlemlenmektedir. Notebook ve laptoplarda yapmış olduğumuz bakım ve onarımlar sonrasında bilgisayarlarınızı sizlere kargo ile teslim etmekteyiz. Kargo ile bize yollayabileceğiniz cihazlarınızın bakımlarını ve onarımlarını yaparken cihazlarınız her zaman bizler tarafından garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..