MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Servis

 

Msi Servis : Laptop ve notebook cihazlar ülkemizde ve dünyada aktif olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlar taşınabilir oldukları için en çok tercih edilen bilgisayar türleri arasındadır. Taşınabilir oldukları için parklarda, toplu taşımalarda ve dış alanlarda kullanımı yapılan cihazlar taşımalı olarak veri taşıma işlemi de yapabilmektedir. Bir çok marka ve model tercihi bilgisayar kullanıcıları tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Taşınabilir olması çoğu kişiye ne kadar cazip gelse de bu cihazların cazip olmayan tarafı cihazlar taşıma esnasında düşürülerek bir çok arızaya neden olabilmektedir. Cihazlarda arıza görülmemesi için mutlaka cihazları bir yerden bir başka yere taşırken dikkatli olunmalıdır. Msi servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz cihazlarınızı taşıma esnasında laptop ve notebook için özel olarak üretilmiş olan korumalı çantalar içinde taşıyınız. Bu çantalar içinde cihazlar yere çarpsa bile arıza oluşumu az veya hiçbir şekilde görülmeyecektir. Arıza yapan bir laptop veya notebook servis desteği vermeyi bilmeyen kişilere kesinlikle tamir edilebilmesi için verilmemesi gereklidir. Aksi takdirde her işlem bir cihazın çok daha fazla bozulmasına neden olabilmektedir.

Msi teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun süreden beri tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Tüm bakım ve tamir hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Anakart arızaları ve işlemci arızalarında Msi servis hizmetlerimiz arasındadır. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerden destek alabilirsiniz. Bu makalemizin içeriğinde siz okurlarımız için şarj almayan cihazların neden şarj almadıkları hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşalım. Notebook tipi cihazlarda genellikle görülen arızalardan birisi olan cihaz şarj almıyor arızası arızalanan cihazların bir kısmında görülmektedir. Notebooklarda görülen bu arıza genellikle notebook adaptör giriş yuvasında bir temassızlığın veya arızanın olmasından, batarya giriş soketinde hasar oluşmasından, anakart üzerinde bir devre probleminin meydana gelmesinden, şarj adaptörüne ait olan şarj kablosundaki kırıklardan, şarj adaptöründeki sorunlardan veya bataryanın ömrünün bitmiş olmasından dolayı bu arıza görülebilmektedir. Bu tip arızaların cihazlarda görülmesi istenmiyorsa yılda iki kez olmak üzere mutlaka cihazların bakımının düzenli olarak yapılması gereklidir. Düzenli olarak bakımı yapılan cihazlar arıza yapmamaktadır.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..