MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Teknik Servisi

Msi Teknik Servisi

Msi Teknik Servisi : Taşınabilir bilgisayarlar artık bilgisayar kullanıcıları tarafından çok daha fazla tercih edilmeye başlandı. Her alanda kullanılabilen bu cihazları aktif bir şekilde kullanabilmek için küçük bir masa ihtiyacı görebiliyor. Masaya bile gerek görülmeyen bazı kullanımlarda dizüstünde bu cihazlar kullanılabiliyor. Msi servis hizmetleri veren bir firma olarak bu cihazların en sık görülen arızalarının yere düşme sonrasında görülen arızaları olduğunu söyleyebiliriz. Cihazların yere düşürülmesi sonrasında cihazlarda daha çok üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları, ekran kırıkları ve şarj yeri kırıkları görülebiliyor. Cihazlar yere eğer çok hızlı bir şekilde düşerse iç kısmında bulunan parçalarda da cihaz arızalarına rastlanılabiliyor. İç kısımda oluşan arızaların başında da daha çok anakart arızaları sayılabiliyor. Notebook ve laptopları kendilerine özel çantalarda taşımak bu arızaların bir nebze de olsa önüne geçilmesini sağlayabiliyor.

Msi Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize; adaptör tamiri, anakart tamiri, lcd panel değişimi, format işlemleri, led panel değişimi, ekranda çizgiler oluşumu tamir, menteşe değişimi, işletim sistemi açılmıyor problemi onarımı, lcd panel iletken kablo değişimi, hard disk bozulması problemi onarımı, klavye değişimi, hoparlör değişimi, reset atma arızası tamir, ses arızası tamiri, ekran arızası tamiri, lcd panel arızası tamir, led panel arızası tamir, invertor tamiri, resim arızası tamir, adaptör girişi tamiri, hard disk arızası tamir, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin tamir veya değişimi, ram arızası tamir, wireless arızası tamir, internete girmiyor problemi çözümü, işlemci arızası tamir, touchpad tamir, ekran kartı arızası tamir, sıvı teması arızası tamir, hard disk değişimi kurulumu, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası tamir, usb port arızası tamir, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, hiç açılmama problemi tamir, ekran ışığı arızası tamir, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası tamir, ekran ışığı zayıflığı tamiri, laptop paralel port arızası tamir ve kulaklık çıkışı arızası tamiri hizmetleri tarafımızca verilmektedir. Tüm bu tamir ve bakım çeşitlerinden faydalanmak için Msi servisi telefonlarını arayarak destek alabilirsiniz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra yedek parça satışımız ve aksesuar satışımız da bulunmaktadır.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..