Msi Data Kurtarma : Bilgisayarlar çoğunlukla bilgi saklama ve işlem yapma işleri için kullanılmaktadır. Bilgi saklama işlemlerinde cihaz iyi bir şekilde kullanılmalı ve arıza yapmaması sağlanması gereklidir. Arıza yapan bir cihazdan eğer cihazın arızası önemli ise bilgiler alınamayabilir. Bu da büyük bilgi kayıplarına neden olabilmektedir. Msi Data Kurtarma hizmeti veren firmamız her çeşit bilgisayarınızdan verilerinizi kısa sürede kurtarabilmektedir. Veri kurtarma işlemi her zaman uzmanlık isteyen işler arasındadır. Msi servisi olarak siz değerli müşterilerimize birçok hizmetin yanı sıra veri kurtarma hizmeti de vermekteyiz. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlar son zamanlarda taşınabilir oldukları için çok fazla kullanılmaya başlandı. Bu cihazların çok kullanılması avantajlı gibi görünse de maalesef bir de dezavantajı bulunuyor. Cihazlar taşınabilir oldukları için msi teknik servisi olarak firmamıza getirilen bir çok arızalı cihazın yere düşürülerek arıza yaptığı anlaşılıyor. Dezavantaj olarak yere düşürülerek cihazın arızalanmasının yanı sıra bir de bu cihazlar diz hizasında kullanıldığı için ve kullanım sürecinde sıvı tüketimi yapılırken cihazın sıvı teması ile bozulması da dezavantajları arasında sayılabiliyor. Yere düşerek kırılma ve sıvı teması sonrasında da cihazlarda veri kayıpları oluşabiliyor.

Veri kayıplarına engel olabilmek için mutlaka cihaz arıza yapar yapmaz teknik bir servisten destek almak gereklidir. aksi takdirde öncelikli olarak cihaz veri kurtarma işlemleri için kurcalanır ise cihaz içeriğinde bulunan verilerin tamamen kurtarılamayacak durumda kaybolduğu görülebilir. Bizlere veri kayıplarını bulabilmek için getirilen tüm cihazlar garanti kapsamı altındadır. Garanti kapsamı altında olan bu cihazlarda bulunan veriler kesinlikle tarafımızca bir üçüncü kişi ile paylaşılmadan veriler geriye getirilir. Cihazlarınızda sıklıkla arıza görülmemesi için, veri kayıplarına oluşan arızalar nedeni ile sebebiyet vermemek için mutlaka cihazlarınızı her yıl iki kez olmak üzere bakıma veriniz. Bakım esnasında tüm cihaz temizlenerek size teslim edilecek ve cihazın yıl boyunca tekrardan arıza yapması bu şekilde engellenecektir. Cihazların sıklıkla yere düşerek arızalanmasına engel olabilmek için notebook ve laptop tipi cihazlar için özel olarak üretilmiş olan çantaların kullanımı bu cihazlar yere düşseler bile zarar görmelerini engelleyecektir.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.