Msi Teknik Servis : Notebook tamir ve bakım servisi olarak hizmet veren firmamız uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. notebook ve laptoplar dizüstü bilgisayarlar olarak uzun bir zamandan beri ülkemizde ve dünyada kullanılmaktadır. bir çok marka ve model ile satışa sunulan bu cihazlar uzun süre kullanıma uygun olarak üretilerek kullanıma sunulur. Fakat bu cihazların taşınabilir olması cihazların sıklıkla arızalanmasına neden olabilmektedir. Cihazların sıklıkla arıza göstermemesi için taşınabilir olan bu cihazlar kesinlikle elden düşürülerek hasara neden olunmamalıdır. Cihazların elden düşürülerek oluşturulan arızaları genellikle zor başa çıkılabilen arızalar olarak bilinir. Anakart arızaları, ekran kırıkları, üst kasa kırıkları ve alt kasa kırıkları cihaz yere düştüğünde notebook ve laptoplarda görülebilen arızalardır. Msi Teknik Servis hizmeti veren bir firma olarak bu arızaların tümünün tamirini yapmaktayız. Cihazlarınızın aralıklı süreçlerde arızalarının takibi için bakımının yapılması mutlaka gereklidir. Bunun nedeni aralıklı süreçlerde arıza yapan cihazların arıza esnasında tamamen çalışmayı durdurması ve veri kayıplarına neden olabilmesidir.

Veri kayıplarına neden olmamak ve cihazların arızalanarak işlerinizin yarıda kalmaması için bakımın önemi büyüktür. bakım esnasında tüm cihaz içindeki parçalar bir bir elden geçirilmektedir. Bakımı yapılan cihazın fan durumu da oldukça önemlidir. Fanının çalışmaması bir cihazın çok ısınmasına ve bu nedenle iç parçalarının neredeyse tümünün arıza yapmasına neden olabilir. Msi servisi olarak siz değerli müşterilerimize bakım hizmeti ve laptop notebook onarım hizmeti vermekteyiz. Daha iyi hizmet alabilmek için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Notebook onarım, notebook bakım, laptop onarım ve laptop bakım Msi servis hizmetlerimizin yanı sıra siz değerli müşterilerimize notebook yedek parça satışı, laptop yedek parça satışı, notebook aksesuar ve laptop aksesuar satışı da yapmaktayız. cihazlarınızın çok daha iyi çalışması ve veri kayıplarına neden olmaması için mutlaka ufak arızalar sonrasında bile cihazlarınızı laptop ve notebook arıza giderme hususunda bilgisi olan ehil kişilere teslim ediniz. Aksi takdirde bir tamir yapılmaya çalışılması aşamasında cihazların çok daha fazla yüksek maliyetli arızalara neden olabildikleri görülmektedir.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.