Msi Ücretsiz Kargo : Notebook ve laptoplar son zamanlarda aktif olarak kullanılmaya başlandı. Bu cihazlar taşınabilir oldukları için tüm bilgisayar türlerinden çok daha fazla kullanılmaya başlandı. Cihazların bir tek dezavantajları cihazların yere düşürülerek arızalanmasının biraz daha diğer bilgisayarlardan daha çok görülmesini sağlıyor. Notebook ve laptoplar taşıma esnasında kesinlikle kendilerine has üretilmiş olan çantalar içinde taşınıldığında düşme esnasında bile arıza göstermeden uzun süre kullanılabiliyor. Notebook ve laptoplar arıza yaptıklarında cihazlar mutlaka Msi teknik servisi tarafından tamir edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde yapılan tüm bilinçsiz arıza giderme işlemleri vahim sonuçlanabiliyor. Zira bu cihazların tamiri için hassas yapıda aletler ve gerçek bir bilgi birikimi gerekiyor. Cihazların bilinçsiz bir şekilde tamir edilmeye çalışılması cihazlarda anakart arızalarına ve işlemci arızalarına da neden olabiliyor. Bilinçli bir şekilde uzmanı tarafından yapılan tamir ve bakımlar sonrasında cihazın kullanım ömrü uzayarak kullanılması gereken süreden çok daha uzun süre bile kullanılabiliyor. Notebook ve laptoplar tarafımızca tamir edildikten veya bakımları yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize çok kısa bir sürede teslim ediyor. Her yapılan Notebook ve laptopların tamiri sonrasında cihazlar için sizler garanti süresi uygulaması yapılıyor.

Yapmış olduğumuz tüm işlemler sonrasında verilen garanti sürelerinin yanı sıra teknik servis olarak Msi Ücretsiz Kargo uygulamamız da bulunmaktadır. Bu uygulamalarımızın tümünden faydalanmak, aksesuar satışlarımız ve yedek parça satışlarımızdan da faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Msi servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında flourasan arızası tamir, anakart tamiri ve değişimi, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, format işlemleri, adaptör tamiri ve değişimi, işletim sistemi açılmıyor problemi onarımı, hard disk değişimi kurulumu, sıvı teması arızası tamir, menteşe değişimi, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, ekranda çizgiler oluşumu tamir, ekran kartı arızası tamir, lcd panel arızası tamir çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Cihazlarınız bozularak veri kayıplarına sebebiyet vermemeleri için mutlaka her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere cihazlarınızı bakım için servise götürünüz.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.