MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hakkımızda

 

2007 Yılında hizmete başlayan msi teknik servisi firmamız, siz değerli müşterilerimize 7/24 destek vermektedir. Laptop ve notebook tamir ve bakım hizmeti veren firmamız, yedek parça satışı ve aksesuar satışı hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyetini her yaptığı iş için benimseyen firmamızda notebook ve laptop adına çözülmeyecek hiçbir sorun bulunmamaktadır. Bir çok bakım ve onarım çeşidine imza atan firmamız her yapılan işlem sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi avantajı sunmaktadır. Bizlere teslim etmiş olduğunuz tüm laptop ve notebook tipi cihazlar bizde tamir ve bakım için kaldığı müddetçe garanti kapsamı içindedir. Sizlere daha iyi hizmet vermek için uzun süreden beri yaptığımız çalışmalar yüzlerce müşterimizin memnuniyetini kazanarak tescillenmiştir. Msi servisi olarak yedek parça satışımızdan faydalandığınızda tüm ürünlerimiz orijinal parçalar olup uzun süre kullanılmaya uygundur.

Uzun bir süreden beri Msi servis hizmetleri veren firmamız birçok hizmet çeşidini sizlere sunmaktadır. Aşağıda saymış olduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. klavye değişimi, anakart tamiri, lcd panel değişimi, led panel değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, hoparlör değişimi, ekran arızası tamiri, ses arızası tamiri, lcd panel arızası tamir, invertor tamiri, led panel arızası tamir, resim arızası tamir, hard disk arızası tamir, adaptör girişi tamiri, ram arızası tamir, internete girmiyor problemi çözümü, wireless arızası tamir, touchpad tamir, sıvı teması arızası tamir, ekran kartı arızası tamir, hard disk değişimi kurulumu, driverlerinin yüklenmesi, işlemci arızası tamir, ekranı flourasan arızası tamir, laptop paralel port arızası tamir, usb port arızası tamir, hiç açılmama problemi tamir, işletim sistemi yükleme, menteşe değişimi, ekran ışığı arızası tamir, şifre kırılması, kulaklık çıkışı arızası tamir, network arızası tamir, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, bios şifresi kırılması, bilgi yedekleme, ekran menteşesinin tamir veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı tamiri, hard disk bozulması problemi onarımı, reset atma arızası tamir, problemi onarımı, işletim sistemi açılmıyor oluşumu tamir, ekranda çizgi oluşum tamirleri, adaptör tamiri ve format işlemleri hizmetleri tarafımızca verilmektedir.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..