MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hizmetler

 

Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hizmetleri uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize tarafımızca verilen hizmetler arısındadır. Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hizmetlerinin yanı sıra msi teknik servis olarak notebook yedek parça satışı, laptop yedek parça satışı ve aksesuar satışımız bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz. sizlere daha iyi hizmet verebilmek için msi servisi tarafından yapılan tüm tamir ve bakım işlemleri garanti kapsamı altına alınmaktadır. Tarafımızca tamir edilme sürecinde tüm cihazlar bizlerde kaldığı sürece garanti altındadır. Her yaptığı işte müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için tüm tamir ve bakım hizmetini çok büyük hassasiyet ile yapmaktadır. sizlere tavsiyemiz laptop ve notebook tipi cihazlarınızda arıza oluştuğunda kesinlikle bu cihazları bilinçsiz bir şekilde tamir etmeye çalışacak kişilere teslim etmeyiniz. Sonuç olarak yapılamayan tamirler nedeni ile daha büyük meblağlı arıza giderme işlemlerine gerek duyulabilmektedir.

Msi servis hizmetlerimiz arasında; sıvı teması arızası onarımı, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası onarımı, touchpad onarımı, ekran kartı arızası onarımı, usb port arızası onarımı, lcd panel değişimi, hoparlör değişimi, led panel değişimi, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası onarımı, klavye değişimi, hiç açılmama problemi onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, kulaklık çıkışı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, reset atma arızası onarımı, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, hard disk bozulması problemi tamiri, ekran ışığı zayıflığı onarımı, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, format işlemleri, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, adaptör onarımı, anakart onarımı, ses arızası onarımı, lcd panel arızası onarımı, ekran arızası onarımı, laptop paralel port arızası onarımı, led panel arızası onarımı, invertor onarımı, adaptör girişi onarımı, resim arızası onarımı, hard disk arızası onarımı, internete girmiyor problemi çözümü, ram arızası onarımı ve wireless arızası onarımı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..