MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Laptop Servis

Msi Laptop Servis

Msi Laptop Servis ; İşletim sistemi arıza giderme, şarj yeri arızaları giderme, florasan arızaları giderme, florasan değişim, menteşe değişimi, sürücü arızaları giderme işlemleri, kasa değişimi, sıvı teması nedeni ile oluşan arızalar, lcd ekran arızaları giderme, anakart arızaları giderme ve anakart değişimleri Msi yedek parça servisi olarak vermiş olduğumuz dizüstü bilgisayar tamir , bakım hizmetleri arasındadır. Bu arıza çeşitleri genellikle kullanıcı kaynaklı oluşan arıza çeşitleridir. Cihazların kullanıcı kaynaklı olarak arıza vermemesi için her bir dizüstü bilgisayar için mutlaka altı ayda bir veya yılda bir kez olmak üzere bakımlarının yapılması gerekir. Dizüstü bilgisayarların taşınabilir olması bu cihazların masaüstü cihazlara göre biraz daha fazla arıza çıkartmasına neden olmaktadır. Cihazların arıza çıkartmaması için cihazları sıvı temasından uzak tutmak ve cihazları yere düşürmemek dizüstü bilgisayarların arızalarının oluşmamasını sağlayabilir. Msi servisleri olarak vermiş olduğumuz hizmetler dahilinde tüm bilgisayarlar tamir aşamasında garanti kapsamımız altında değerlendirilmektedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Msi servisi olarak bilgisayar tamirleriniz uzman servis elemanlarımız tarafından gerçekleştirilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Ölü Piksel Hataları

Dizüstü bilgisayarlarda bazı arıza çeşitleri cihazın çalışma durumunun devamını sağlayabilirken, bazı arıza çeşitleri de cihazın tamamen çalışmasını durdurmasına neden olmaktadır. Ölü piksel hataları gibi arıza çeşitleri ne kadar bilgisayarın kullanımının devam etmesine engel olmasa da kullanıcıların ekran kararması ve ekranda beliren böceklenmeler nedeni ile çalışmalarının engellenmesine neden olmaktadır. Çalışmasını tamamen durdurmasa da ölü piksel hataları hızlı bir şekilde tamir girişimi yapılarak tamir edilmediğinde farklı arızaların oluşmasına da bilgisayarlarda neden olabilirler. Ekran titremeleri, ekranın tamamen kararması veya ekrandan ses gelmesi gibi arızalar tamir edilmeyen ölü piksel hataları nedeni ile oluşabilmektedir. Notebook ve laptop tipi bilgisayarların daha uzun süre kullanılabilmesi için bilgisayarlara servis tarafından yapılacak olan bakımın önemi büyüktür. Bakımı yapılan laptop ve notebook bilgisayarlar kullanım ömrü dışında da kullanılarak daha uzun süre arızasız bir şekilde kullanılabilir. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda tamir ve bakım için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..