MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Laptop Aksesuar

Msi Laptop Aksesuar

Msi Laptop Aksesuar : Notebook ve laptop tipi bilgisayarlar son zamanlarda taşınabilir olduğu için bir çok kişi tarafından masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla tercih ediliyor. Taşınabilir olması bu cihazların çok büyük bir avantajı olarak görülse de unutulmamalıdır ki, laptop ve notebook tipi bilgisayarlar taşıma esnası elden düşürülerek en çok arızayı çıkartan cihazlar olarak da bir çok tamir masrafı çıkartabiliyor. Msi servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri destek vermekteyiz. Cihazlarınızın daha iyi çalışması ve arıza çıkartmaması için mutlaka her yıl iki kez olmak üzere laptop ve notebook tipi cihazlarınızın bakıma tabi tutulmasını sağlayınız. Notebook ve laptop bilgisayarların aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması bu cihazların çok uzun bir süre kullanılabilmesini sağlayabilmektedir. Düşmeye bağlı olarak gelişen arızalar laptop ve notebook bilgisayarlarda genellikle cihazların tamamen çalışmaz hale gelmesine neden olmaktadır. Bu sebepten cihazlar taşınırken mutlaka laptop ve notebook bilgisayarlar için özel olarak üretilmiş olan çantalar içinde taşınması gereklidir. Msi laptop aksesuar satışı yapan firmamızda laptop ve notebook çantaları bulunmaktadır.

Bu makalemizin içeriğinde siz değerli müşterilerimize msi servis hizmeti veren bir firma olarak anakart arızalarından bahsedelim. Anakartlar laptop ve notebook tipi cihazlarda çalıştırıcı parçalardan birisi olup anakart olmadan hiçbir şekilde cihazın çalışabilmesi mümkün değildir. Anakartlar servis hizmeti aldığınız süreçte tarafımızca değişim yapılarak iyileştirilebilir. Yani anakart onarımı yapılması çok da mümkün değildir. Bazı nedenlerden dolayı anakart arızsı var gibi görünebilir. Zira tüm iç paraları notebook ve laptoplarda anakarta bağlı olarak çalışmaktadır. Anakart arızaları oluştuğunda genellikle cihazın tamamen çalışmayı durdurduğu görülebilir. Görüntü kalitesinin bozulması ve sıklıkla cihazın donması bazı kişiler tarafından anakart arızaları olarak değerlendirilse de bu arıza çeşidi genellikle ram arızalarından dolayı oluşmaktadır. Ram arızalarında cihaz sürekli olarak kasarak çalışmayı durdurmaktadır. Ram arızasının önüne de aynı anakart arızalarında anakartın değişim yapılarak iyileştirildiği gibi ram parçası değiştirilerek cihaz iyileştirme yönüne gidilir. Msi servis hizmeti veren firmamızda tüm cihazlarınız garanti kapsamı dahilinde tamir edilmekte ve bakıma tabi tutulmaktadır.

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..