MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Teknik Servis

 

Msi Teknik Servis : Laptop ve notebook tipi bilgisayarlar çok uzun bir süreden beri dünyada ve ülkemizde kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazlar taşınabilir oldukları için bilgisayar kullanıcıları tarafından masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla tercih edilmektedir. Taşınabilir olması bazı zamanlarda dezavantaj oluştursa da yine de kolay kullanımı bu cihazların tercih nedeni olmaktadır. Msi teknik servis hizmeti veren bir firma olarak notebook ve laptop tipi bilgisayarlarınızı mutlaka her yıl iki kez olmak üzere bakıma vermenizi tavsiye etmekteyiz. Zira bazı zamanlarda bu cihazlar içlerinde biriken toz nedeni ile ciddi arızalara neden olabilir. Bakım esnasında tarafımızca cihazların iç kısmında bulunan parçalar tozdan arındırılır ve değişim yapılması gereken arızalı olan parçalar tarafımızca değiştirilir. Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hizmeti almak için Msi servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. notebook ve laptoplar daha çok arızalarını yere düştüklerinde oluşturmaktadır. Cihazlar kullanım esnasında kesinlikle yere düşürülmeden kullanılması gerekir. Yere düştüğünde dizüstü cihazların arızalanmaması için bu cihazları cihazlara uygun olarak üretilmiş olan laptop ve notebook çantalarında taşıyınız.

Msi servis hizmetleri veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize ekran kartı arızası onarımı, ekran ışığı zayıflığı onarımı, ekran arızası onarımı, network arızası onarımı, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, işletim sistemi yükleme, ram arızası onarımı, wireless arızası onarımı, anakart değişim, invertor onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı ve hard disk arızası onarımı gibi hizmetler veriyoruz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin karşılığında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Yedek parça satışımızdan ve notebook aksesuar ve laptop aksesuar satışlarımızdan da faydalanmak için bizlere mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Laptop ve notebook arızalarının tamiri hassasiyet ve bilgi isteyen iştir. Bu nedenden kesinlikle dizüstü cihazlarınız arızalandığında bu cihazları laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım hususunda sertifikası olmayan hiçbir kimseye arıza giderilmesi için emanet etmeyiniz. Aksi takdirde cihazda oluşan küçük arızalar bile daha büyük maliyetli arızalara dönüşebilir.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..