MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Destek

 

Msi Destek : Çok uzun yıllardan beri notebook ve laptop tipi taşınabilir cihazlar bilgisayar kullanıcıları için kullanımı kolay olduğundan dolayı tercih ediliyor. Bu cihazlar taşınabildiği için bir yerden bir yere bilgi aktarımı da çok kolay bir şekilde bu cihazlar ile birlikte yapılabiliyor. Taşınabilir olması bu cihazlarda düşmeye bağlı olarak görülen arızaların çok olmasına da neden olabiliyor. Düşmeye bağlı olarak bu cihazlarda arızaların görülmemesi için cihazların kesinlikle bu cihazlara özel olarak üretilmiş çantalar içinde taşınması msi destek servisi olarak tarafımızca tavsiye ediliyor. düşmeye bağlı olarak notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda bir çok arıza birden görülebiliyor. Bu arızalar; ekran kırıkları, üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları, anakart arızaları, şarj girişi kırıkları ve işlemci olarak sayılabilir. Bu arızaların giderilme işlemi msi servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. El bilgisayarı ve laptoplarda görülen bir diğer arıza çeşidi de soğutucu kullanılmayan cihazlarda görülüyor. Soğutucu kullanılmayan cihazlarda ısınmaya bağlı olarak bir çok arıza birlikte görülebiliyor. Isınmaya bağlı arızaların bir kısmında bu arızalar cihazın tamamen kullanılamamasına bile neden olabiliyor.

Msi servis hizmetleri veren bir firma olarak bu yazımızın içeriğinde siz değerli okurlarımıza notebook ve laptopların neden çok ısındığı hakkında bilgiler verelim. Isınma sonrasında bir çok arızayı bir arada gösterebilen bu cihazların arızaları da büyük olabiliyor. laptop ve notebooklarda ısınmanın çok olması içinde bulunan parçaların çok fazla tozlandığı için hava sirkülasyonun gerektiği kadar oluşmamasından dolayı olabiliyor. Bir diğer neden ise soğutucu fanda arıza olduğundan dolayı cihaz olması gerekenden çok daha fazla ısınabiliyor. Isınarak bozulan cihazlarda gerekli olan bir soğutucunun mutlaka kullanılması kullanılan soğutucular cihazın bir taraftan da ısınmaya bağlı arızaların çıkmaması için bozulmasını da engelliyor. Yazılımsal sorunlar ve işlemci termal macunlarının kuruması sonrasında da cihazın ısınmasının çok olduğu görülebiliyor. Cihazların her yıl düzenli olarak bakımları yapıldığında ısınma sorunu nedeni ile laptop ve notebook tipi cihazların arızalarının görülme riski ortadan kalkıyor. Notebook ve laptop servisi olarak siz değerli müşterilerimize bakım hizmeti vermekteyiz.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..