MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]msiservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Msi Servisi

Msi Servisi

Msi Servisi : Bilgisayar kullanımı ülkemizde çok eskilere dayanmasa da teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok çeşidi kullanılmaya başlamıştır. Teknoloji cihazların artık küçülerek taşınabilir olmasını sağlamış ve bu sayede cihaz kullanımları veri taşıma işlemleri ile birlikte sürekli olarak taşınabilir hale gelmiştir. Msi servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Laptop ve notebook tarzı cihazların daha uzun süre arızasız bir şekilde kullanılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulmaları gerekir. Msi teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimiz tarafından bizlere teslim edilen tüm cihazlar garanti kapsamı altında bakıma tabi tutulur. Bakımı düzenli olarak yapılan bir cihazın aralıklı süreçlerde arıza yaptığı görülmez. Bakımının yapılması içinde bulunan toz ve artıklardan bir cihazın temizlenmesi anlamına gelmektedir. Bu da çalıştırıcı parçaların zamanla bu tozlar nedeni ile zarar görmesinin önüne geçmektedir. Garanti kapsamında arızalarınızın giderilip cihazlarınızın bakımının yapılıp iyi bir şekilde sizlere teslim edilmesini istiyor iseniz internet adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Msi servis hizmetleri veren bir firma olarak tamir ve bakım hususunda bir çok hizmeti bir arada siz müşterilerimize sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizden ve işletim sistemi yükleme, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, format işlemleri, şifre kırılması, network arızası onarımı, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı onarımı, kulaklık çıkışı arızası onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, reset atma arızası onarımı ve hard disk bozulması problemi arızalarından kurtulabilmeniz için tamiri hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bize ulaşınız. Hizmetlerimiz karşılığında siz değerli müşterilerimize belirli sürede garanti fırsatı tanımaktayız. Yedek parça satışımız ve aksesuar satışımız da bulunmaktadır. Tüm notebook ve laptop yedek parçalar ve aksesuarların çeşitleri internet sitemizde yer almaktadır. Bilgi almak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Daha güvenli bir şekilde notebook ve laptop kullanımı yapabilmek için mutlaka cihazlarınızı kullanırken soğutucu kullanmayı ihmal etmeyiniz.

 

 

 

Comments are closed.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..