Msi 7/24 Teknik Servis : Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda siz değerli müşterilerimize bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Msi 7/24 Teknik Servis olarak hizmet veren firmamız bir çok tamir ve bakım hususunda sizlere destek verirken, yedek parça satışı ve aksesuar satışı da yapmaktadır. Tüm gün boyunca servis elemanlarımızdan bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemiz üzerinden laptop satış ve notebook satış avantajlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Siz değerli okurlarımıza bu makalemizin içeriğinde işlemci arızaları nasıl olur, işlemci arızaları nasıl anlaşılır konularında bilgiler verelim istedik. Tüm bilgilerimizden faydalanmak için lütfen yazımızın devamını okuyunuz. İşlemci arızaları çok hızlı bir şekilde cihazın kapanmasına neden olabilecek arızalar değildir. Notebook ve laptop tipi cihazlarda en maliyetli arızalar anakart arızaları olarak bilinir. İşlemci arızaları yavaş yavaş başlayan ve daha sonra ivmesi yükselen arızalardır. Tamamen cihazın çalışmasını durdurmasa da rahatsız edecek seviyede kullanıcılarının huzursuz olmasını sağlayabilir. Msi servisi olarak işlemci arızalarında sürekli olarak rastlamış olduğumuz genellikle cihazların sürekli olarak donması, cihazın hafıza kaydı yapamaması ve bazı zamanlarda ekranın görüntüsünün beyazlamasıdır.

Yukarıda saymış olduğumuz bu arıza çeşitleri çoğunlukla işlemcinin arızalandığını düşürülse de yine de başka arızalar da bu belirtileri verebilir. Bazen anakart arızalanmasının başlangıcında da bu arıza belirtileri cihazlarda görülebilir. Msi servis hizmetlerimizden faydalanarak anakart arızalarınızı, işlemci arızalarınız ve ram arızalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Laptop ve notebook tipi bilgisayarları çok daha iyi kullanabilmek için mutlaka bu cihazların aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlar bakımı yapılmayan cihazlara göre çok daha hızlı ve çok daha aktif bir şekilde kullanılabilir. Yapmış olduğumuz bakımlar sürecinde cihazların iç kısmında biriken toz ve kirler temizlenmekte ve cihazın arızalı olan parçalarının değişimi yapılmaktadır. Performansında sıkıntı olan cihazların performans düzeltimi de tarafımızca bakım esnasında yapılır. Kırık ve işlev görmeyen fan değişimi de tarafımızca yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bir önerimiz de cihazlarınızı kullanırken mutlaka soğutucu ile kullanmanızdır. Soğutucu kullanmadan kullanılmaya devam edilen cihazlar çok daha hızlı bir şekilde arıza yapabilmektedir.

Msi Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Msi Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]msiservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Msi Servis | Msi Notebook Servis | Msi Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.